ODTÜ İlkbahar 2019
Tenis Turnuvası


27 Nisan - 28 Nisan uygun zaman formunu doldurmak için son tarih: 25 Nisan Perşembe 23.59

Tekler grup maçları için son tarih 28 Nisan Pazar

Maç Programı Uygun Zaman Formu  Memnuniyet Anketİ

Maç Programı

Bir önceki gün 22:00'a kadar programı takip etme sorumluluğu katılımcılara aittir. Bir önceki gün 22:00'dan sonra veya aynı gün yapılan güncellemeler ilgili oyunculara cep telefonu vasıtasıyla iletilir.

Turnuva Sorumlusu: Alper Yurtseven - 0507 736 15 05

Görevliler :

Pazartesi: Cansu Duman - 0534 299 66 29

Salı: Mahyar Azizi - 0507 503 56 59

Çarşamba:  Anıl Bora Aytaç - 0533 928 00 21

Perşembe: Doğan Sezgin - 0505 407 56 72

Cuma: Alper Gözen - 0554 906 19 09

Cumartesi 9:00 - 13:00 : Doğa Deniz Bozfırat - 0505 367 76 38

13:00 - 17:00 : Doğa Deniz Bozfırat - 0505 367 76 38

17:00 - 21:00 : Anıl Bora Aytaç - 0533 928 00 21

Pazar 9:00 - 13:00 : Hasan Ekin Doğan - 0538 962 63 78

13:00 - 17:00 : Mahyar Azizi - 0507 503 56 59

17:00 - 21:00 : Yusuf Akılevi - 0531 607 00 22

 

 

22 Nisan Pazartesi

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TKB Cansu Duman / Başak Çelik 6-4 6-2 17.00
TEB Gökberk Kuyumcu / Evren Ersu 1-6 1-6
Takiben
TKB Burcu Gürs / Gamze Gökdemir 6-2 6-2
En erken 19:30

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEC Nadir Şarifi / Hasan Uzunova Nadir Şarifi WO 17.00
TKB Oya Kalaycıoğlu / Ege Albay Ege Albay WO
Takiben
TKB Öznur Çağlar / Gökçe Kazancıoğlu 1-6 1-6
En erken 19:30

23 Nisan Salı

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Bartu Bozkürk / Yiğit Ergin   17.00
     
Takiben
TEC Mümin Kasapoğlu / Mustafa Turan  
En erken 19:30
      Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Kaan İnce / Berke Yavuz   17.00
TEC Reha Ertürk / Ahmet Doğan Ahmet Doğan WO
Takiben
TEC Esat Kalfaoğlu / Oğuz Baran
En erken 19:30
TKA Işıl Ersu / Nazenin Giray   Takiben

24 Nisan Çarşamba

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEA Serkan Algan / Barış Tan   17.00
TEB Zeki Sevimli / Koray Biber  
Takiben
TKB Merve Çam / Ece Özpınar  
En erken 19:30
TEC Onur Şener / Sarper Erikli   Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Alican Akaslan / Armağan Temiz   17.00
TEB Mahyar Azizi - Ümit Kantoğlu / Can Öznurlu - Mehmed Esat Alaboyun  
Takiben
TEC Yusuf Arslan / Yakup Çelik  
En erken 19:30
TEA Levent Kalpakçı / Canhasan Adıgüzel   Takiben

25 Nisan Perşembe

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Alper Gözen / Yiğit Ergin   17.00
TKB Deniz Kaya / Başak Çelik  
Takiben
TEC Hakan Durukan / Batuhan Aktaş  
En erken 19:30
      Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEC Sarper Erikli / Basil Jamal   17.00
TEC Ahmet Doğan / Burak Kısaer  
Takiben
TKB Öznur Çağlar / Ece Özpınar  
En erken 19:30
KÇB Bora Rodoplu - Ezgi Karabacak / Gülnur Karakurt - Bartu Karakurt   Takiben

26 Nisan Cuma

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Eren Bilgin / Murat Güreken   17.00
TEA Denizkan Songören / Cem Kazancıoğlu  
Takiben
KÇB Nuray Yıldırım - Cihan Aydar / Bora Rodoplu - Ezgi Karabacak  
En erken 19:30
TEB Ender Özbulut - Bedri Ayhan / Can Öznurlu - Mehmed Esad Alaboyun   Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Ali Ata Adam / Alican Akaslan   17.00
TKB Gizem Güven / Merve Topbaş  
Takiben
TKA Doğa Deniz Bozfırat / Hande Uz Özcan  
En erken 19:30
ÇEB Yusuf Silik - Onur Şener / Metin Akgül - Yılmaz Osmanbeyoğlu   Takiben

20 Nisan Cumartesi

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
      09.00
TEA Sinan Sayın / Gökhan Yılmaz 6-2 6-0
Takiben
TEB Kyle Zurcher / Ufuk Asma 6-0 6-0
En erken 11:30
TEB Anıl Kaan Güvenç / Fırat Gülerses 7-6 6-2 Takiben
      En erken 14:00
TEB Zeki Sevimli / Murat Güreken Maç sırasında sakatlıktan dolayı ertelendi Takiben
      En erken 16:30
KÇA Ece Sezer - Esin Ağaçdiken / Evren Ersu - Işıl Ersu Ece Sezer - Esin Ağaçdiken WO Saat 18:00 Kapalı Kort
TEC Reha Ertürk / Burak Kısaer Burak Kısaer WO 18:30 Kapalı Kort
      Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
      09.00
     
Takiben
     
En erken 11:30
TKA Çiğdem Türkmen / Nazenin Giray Çiğdem Türkmen WO Takiben
      En erken 14:00
      Takiben
      En erken 16:30
      18:30 Kapalı Kort
TEC Erdem Altınbilek / Berk Karabulut 6-2 6-1 18:30 Kapalı Kort
      18:30 Kapalı Kort

21 Nisan Pazar

Birinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
TEB Yusuf Akılevi / Kaan İnce Yusuf Akılevi WO 09.00
KÇA Dilara Çeliker - Tuna Boylu /  Deniz Gözübüyük - Kemal Türkay 6-3 1-6 10-5
Takiben
KÇA Çiğdem Türkmen - Koray Biber / Deniz Gözübüyük - Kemal Türkay 1-6 1-6
En erken 11:30
TEA Gökhan Yılmaz / Serkan Yılmaz 2-6 0-6 Takiben
TKB Ege Albay / Merve Topbaş 6-4 6-4 En erken 14:00
TEB Ali Ata Adam / Armağan Temiz 6-1 6-3 Takiben
TEC Onur Şener / Enes Akgül Onur Şener WO En erken 16:30
      Takiben
TEC Ahmet Emre Topbaş / Suphi Taylan Tatar 1-6 3-6 En erken 19:00
      Takiben

İkinci Kort

Kategori Eşleşme Maç Sonucu Başlama Zamanı
    09.00
ÇK Burcu Güres - Figan Sever / Nihan Arat - Eda Erbayırı  
Takiben
TEC Berk Karabulut / Erşan Önay  
En erken 11:30
TEC Esat Kalfaoğlu /Bedri Ayhan Berke   Takiben
TEC Reha Ertürk / Ali Tan Ali Tan WO En erken 14:00
ÇEB Ender Özbulut - Bedri Ayhan Berke / Mahyar Azizi - Ümit Kantoğlu   Takiben
TEC Yusuf Arslan / Metin Akgül 6-2 6-4 En erken 16:30
      Takiben
ÇEB Hasan Ekin Doğan - Serkan Yılmaz / Ahmed Rafeeq - Basil Jamal   En erken 19:00
      Takiben